coolGEO

O firmie

Firma geodezyjna coolGEO jest młodą firmą z dużym entuzjazmem i potencjałem, której głównym założeniem jest szybkie i rzetelne wykonanie zlecenia w atrakcyjnej cenie.

Świadczymy usługi geodezyjne głównie na terenie powiatu lipskiego (miasto i gmina Lipsko), ale również w okolicy sąsiednich miast i miejscowości takich jak: Zwoleń, Radom, Puławy, Opole Lubelskie, Ożarów, Opatów, Ostrowiec Świętokrzyski. Oferta kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i wszelkich podmiotów związanych z procesem budowlanym (architekci, projektanci, inwestorzy, wykonawcy itp.). Korzystamy ze sprzętu najnowszej technologii (odbiornik GNSS Kolida K9-T, tachimetr Pentax W822NX) i oprogramowania geodezyjnego (C-Geo).

Właścicielem firmy i jednocześnie wykonawcą usług jest geodeta uprawniony mgr inż. Grzegorz Kulas, posiadający uprawnienia zawodowe w zakresie geodezyjnych pomiarów sytuacyjno-wysokościowych, realizacyjnych i inwestycyjnych, a także rozgraniczeń i podziałów nieruchomości (gruntów) oraz sporządzania dokumentacji do celów prawnych (nr uprawnień zawodowych 22688).